Producenci

Tabela rozmiarów 

Wszystie koszule Thomas Waxx od rozmiaru S do XXL są wyłacznie w sylwetce slim fit.
W większości koszul stosujemy zaszewki, które pozwalają na uzyskanie w razie potrzeby modelu normal fit.
Koszule w sylwetce normal fit stosujemy wyłacznie od rozmiaru XXXL.
Koszule w rozmiarze S i M są idealne dla Panów przy wzroscie około 176-182 cm, a rozmiary L-XXL polecamy przy wzroscie 182-188 cm.
Aby uzyskać najlepsze dopasowanie polecamy wymierzyć własną ulubioną koszulę i porównać z danymi z tabelki.  
Wszystkie rozmiary podane są w centymetrach. TABELA ROZMIARÓW CHIAO
KOŁNIERZYK394041424344
WZROST176-182176-182176-182176-182176-182176-182
A - dl. calkowita818181818181
B - obwód klatki112114117120123126
C - obwód talii102104107110114118
D - dł. rękawa666666666666







KOŁNIERZYK394041424344
WZROST184-192184-192184-192184-192184-192184-192
A - dl. calkowita858585858585
B - obwód klatki104108112116120130
C - obwód talii102106110114118126
D - dł. rękawa72,572,572,572,572,572,5